زیســتن را مـی گویـم!...

برنامه ریزی میکنم. برای یک تحول درونی.. تحولی نسبت به تا کنون ..«زیســـتن را مــی گـویـم!»

شانزده فروردین

اگر روزی اتفاقی برایتان افتد که فهم جدیدی بدست آوردید و به یقین دریافتید چیزی را و بردانش و فهمتان افزوده شد.. نور فهم را پی بگیرید و به دانسته هاتان عمل کنید، در غیراینصورت چندی نگذرد که همان فهم رو به جهلی عمیق تر برود.. چرا که نور هر چه تابان تر باشد پس از خاموشی..در تاریکی بیشتری بر جای گذارد. خداوند بزرگ مرتبه و سبحان که همه مارا احاطه نموده، گویی منتظر است همواره بر عمل به دانسته هامان به نور برسیم. چه زیبا و چه ساده است این تجلی عشق خالق به مخلوق.
صدر بار اگر توبه شکستی باز آی.
دوستان عزیزم، هرکدام از ما نیروهایی را در وجود خود می پرورانیم، یا در جهت اراده ایست که فوق همه خلقت است و اینگونه که  باشد بیشک خودمان را به پناهگاهی متصل کرده ایم، و این اراده که در تمام خلقت جلوه دارد، جز عشق نیست و عشق را می پذیرد و چندین برابر به ما بر می گرداند، و در غیر اینصورت رو به نابودی میرویم چرا که رابطه خود را باعشق و اراده ازلی الهی،،  گسسته خواهیم یافت. و پناه بر او می بریم از این لجاجت و مقاومت در برابر نور حقیقت که در دلمان می افتد و ما... بی تفاوت میگذریم.
۰ نظر ۰ موافق ۰ مخالف
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
About me
با سلام و درود بر همه مهربانان و خوبان. هر قدم مثبت در راه ساختن و بهبودی دنیایمان قابل ثبت و تقدیر است. ( حتی از طرف خود فرد). دلگرمی ها و نظرات، اینجا ارزش واقعی خواهد داشت.
دنبال کنندگان ۱ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
کلمات کلیدی
پیام های کوتاه
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان